MÖBLER / Soffor / Schäslong 12411308
nr 1241 1308
Schäslong
längd: 198 cm
Kondition: slitage, skador, smutsig
Utrop:
800 kr
Såld:
11.500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:36:21
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
2.000 kr
6
2.400 kr
3.200 kr
6
4.000 kr
6.800 kr
6
10.500 kr
8.200 kr
6
8.400 kr (Budbetjänt)
10.000 kr
6
10.500 kr (Budbetjänt)
11.000 kr
6